Řemeslná zručnost odvozená ze zkušeností a dovedností

Budeme s vámi úzce spolupracovat prostřednictvím odborných konzultací na výběru vhodných materiálů a forem. Návrháři AVEC také optimalizovali vaši vizi tak, aby měla výkon, styl a odolnost, které chtějí, aby vyhovovaly vaší cílové skupině. Počínaje jednoduchým náčrtem na papíře je každý produkt kován, aby proměnil vaši vizi ve skutečnost. S naší pomocí dokážeme najít design, který nepřekročí váš rozpočet a dosáhne vašich cílů.
Zapojení služeb přizpůsobení

Náš návrh vás provede každým krokem, od optimalizace vašeho konceptu až po vytvoření vašeho produktu na základě vašeho návrhu. Poskytněte profesionální pohledy a návrhy ke všem aspektům vašich nápadů a eliminujte možné nedostatky ve vašem návrhu. Váš materiál, struktura produktu a barevný styl budou zváženy a prodiskutovány, až předáme váš koncept. Na konci procesu vám můžeme představit vynikající design, který může dosáhnout vašich cílů.
Podnikově orientované služby rychlého prototypování

Uvedení konceptu vašeho produktu do reality vyžaduje pečlivé vylepšení původního náčrtu a několik testů proveditelnosti konstrukce. Pouhé poskytnutí náčrtu nebo 3D modelu návrhu nestačí, protože některé aspekty mohou být přehlédnuty. Bezplatný prototyp AVEC pomáhá překlenout propast mezi konceptem a realitou tím, že vám ukáže výsledek konečného náčrtu. Prostřednictvím naší komplexní služby prototypování zdokonalíme váš počáteční koncept na produkt, který vyhovuje vašim cílům.
Obal na zakázku

Můžeme navrhnout obaly také na základě zákaznických požadavků.
Kontrola kvality

máme seriózní a odpovědný tým QC, který provede kontrolu ve výrobě, před balením, po kompletním balení pro všechny klienty;
Showroom

Náš prostorný showroom zobrazuje různé přizpůsobené produkty a ukazuje jejich kompatibilitu s různými sporty. Načerpejte inspiraci z našeho vývoje designu prostřednictvím stále se zvyšujících možností přizpůsobení. Pokud chcete navštívit náš showroom, můžeme vám zarezervovat místo, abyste si mohli sami vyzkoušet náš výběr produktů.
Dosáhněte větších obchodních výšin díky partnerství s AVEC
Zůstaňme v kontaktu
Získejte aktuální informace o speciálních slevách a další
Sledujte AVEC
Chceme slyšet od vás!